Middelvroege halfhoge snijaster, waarvan de bloemen op rechte sterke stelen staan. Het is een chrysantbloemig type. Vrij groot en prachtig van kleur namelijk: roze & wit. Een juweel op de vaas en ook lang houdbaar. Voorzaaien onder glas of zaaien direct in de volle grond. Jaarlijks op een andere plaats zaaien of uitplanten.
- Artikelnummer5170
EAN code8711441151702
- Merk
- Levertijd1-2 werkdagen
- Afvulgewicht0,15 g
- Aantal zadenca. 70
- KleurRoze/Wit
- Latijnse plantennaamCallistephus chinensis
- Soort zadenAster
- Soort bloemzaadEenjarig bloemzaad
- Biologisch ja/neeNiet biologisch
Hulp nodig bij het bestellen? Wij staan voor u klaar!
info@tuingoedkoop.nl
Deze producten worden gratis verzonden vanaf een orderwaarde van € 40,-
Bij een orderwaarde lager dan € 40 betaalt u € 5.95 verzendkosten.
Een uitzondering geldt voor België, de Waddeneilanden, en Zeeuws Vlaanderen, daar worden i.v.m. de afstand altijd extra kosten in rekening gebracht van € 9,95 voor België
Deze producten worden gratis verzonden vanaf een orderwaarde van € 40.00 in Nederland, en € 50,- naar België.
Bij een orderwaarde lager dan € 40.00 betaalt u € 2.95 verzendkosten voor Nederland, en € 6,95 voor België.
Schrijf zelf een recensie over "Aster chinensis - Garden Jewel zaad bloemzaden"
Wij zijn benieuwd naar uw mening! Schrijf een recensie over het artikel "Aster chinensis - Garden Jewel zaad bloemzaden" en maak kans op een Nationale Tuinbon ter waarde van € 25,- !